دارت جهانی PDC: برندگان سابق راب کراس و آدریان لوئیس به دور دوم رسیدند | ورزش ها

[ad_1]

راب کراس و آدریان لوئیس برندگان سابق پس از شکست در دور دوم در قصر الکساندر ، در اوایل خروج از جام جهانی PDC دچار یک شوک شدند.

کراس ، قهرمان سال 2018 که در فینال اولین تورنمنت خود پیتر تیلور را شکست داد ، در یک مسابقه مهیج در جلسه عصر سه شنبه توسط دیرک ون دویونبد هلندی با نتیجه 3 بر 2 ناک اوت شد.

پیش از این لوئیس که در سال های 2011 و 2012 مدعی کسب عنوان های جهانی بود ، مقابل دنی باگیش آمریکایی شکست خورد که پس از پیروزی غیرمنتظره اش با نتیجه 3 بر 1 گریه کرد.

کراس ، پنجمین بازیکن گلزنی ، ست ابتدایی را با یک چک 90 ، با میانگین 104.8 ، ست 3-1 را در پیش گرفت ، اما فقط ون دویجنبد ، فینالیست گرندپری گرندپری جهان ، با تساوی همه چیز ، سه 180 بازی انجام داد.

این بازیکن انگلیسی ست سوم را با نتیجه 3-2 به صف کرد ، اما ون دویونبود ، دستیار اداری مزرعه بادمجان در هلند ، هنگامی که پنج اوج دیگر دید که او ادعا می کند ست چهارم را به اجبار تصمیم می گیرد ، یک بار دیگر پاسخ داد.

کراس دارت را در اختیار داشت و روی یک توپ دوتایی قرار گرفت تا پیروزی را ببندد ، اما ون Duivenbodet به جنگ ادامه داد و در فینال مجبور به کنار گذاشتن شد. بعد از اینکه کراس به 126 رسید و ظاهراً 12 را برای این مسابقه تنظیم کرد ، ون دوئیجنبود 99 را گرفت و در دبل 18 به پایان رسید تا یک پیروزی چشمگیر دیگر بدست آورد.

خواندن مطالب جدید
گالری موزه های نظامی شاهنشاهی درک هولوکاست را زیر سال می برد هلوکاست

در The Recap ، لیست انتخابات تحریریه هفتگی ما مشترک شوید.

ون Duivenbode ، که مخالف آدام هانت برای حضور در شانزدهم است ، گفت: “هر پا نزدیک بود ، بنابراین من فقط آن را در سرم نگه داشتم تا ادامه دهم. این متفاوت از یک رویداد تلویزیونی معمولی است ، اما من سعی می کنم به عنوان یک چیز عادی به آن نزدیک شوم رویداد تلویزیونی

“هیچ کس نمی تواند بیشتر از خودم به من فشار بیاورد ، من هرگز در هیچ بازی گرند پری مورد علاقه قرار نگرفته ام و اشتباه آنها را ثابت کرده ام – من دوست دارم یک رقیب باشم و ثابت کنم که می توانم بازی کنم.”

لوئیس که در سال های 2011 و 2012 قهرمان پیاپی جهان شد ، هزینه شروع کند مقابل باگیگ را پرداخت کرد و در دو ست اول 15 دارت را دریافت کرد.

اگرچه لوئیس در ست سوم با پایان 84 و 127 شروع به یافتن برد خود کرد ، اما باگیش پیش از اتمام پیروزی با نتیجه 3 بر 1 170 پول نقد به دست آورد و سپس گلن دورانت را به قهرمانی لیگ برتر 2020 می رساند.

باگیش که سخنرانی چشمگیری را به برادرش هریسون ، که در خانه خود در فلوریدا دچار سکته مغزی شدیدی کرد ، گفت: “من خیلی خوشحالم. این یک پیروزی ویژه برای من است.”

“این برای برادرم بود. من واقعاً احساساتی هستم ، و در آخر همه را رها کردم. روز سخت و احساسی بوده است ، اما من به همه آن افتخار می کنم. “

دنی باگیش (چپ) بعد از مسابقه احساساتی شد و پیروزی را به برادری که در فلوریدا دچار سکته مغزی شد تقدیم کرد.دنی باگیش (چپ) بعد از مسابقه احساساتی شد و پیروزی را به برادری که در فلوریدا دچار سکته مغزی شد تقدیم کرد. عکاسی: شین هیلی / ProSports / Shutterstock

باگیش که در دور اول دیمون هت استرالیایی را ناک اوت کرد ، افزود: مردم قبل از هر دو بازی مرا اخراج کرده اند اما من همچنان آنها را نشان خواهم داد.

سیمون ویتلاک که در سال 2010 دوم شد ، در پنج ست داریوش لاباناوسکاس لیتوانیایی را شکست داد. استرالیایی در پیروزی 3-2 خود 10 بالاترین امتیاز و میانگین 101.21 را به دست آورد.

“داری بازیکن فوق العاده ای است. من می دانستم که برای ضرب و شتم او باید بهترین دارت ها را بازی کنم و برای انجام کار می توانم دارت های خارق العاده ای بازی کنم. “

جو کالن وین جونز را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و سپس با جانی کلایتون برنده جام دارت ولز دیدار کرد. برندان دولان پیروزی 3-1 را مقابل ادوارد فولکس مقدماتی ژاپن به ثبت رساند تا در دور سوم مقابل ژروین پرایس تیم جهان سوم صعود کند.

[ad_2]