بیلی جو ساندرز در تیم مقابل مارتین موری عنوان جهانی را حفظ کرد بوکس

[ad_1]

بیلی جو ساندرز جمعه شب در لندن مارتین موری مغرور اما پیر را در 12 راند شکست داد و عنوان فوق سبک وزن WBO را حفظ کرد. .

مکزیکی که چند روز پس از امضای قرارداد با سندرز در ماه مارس قبل از بوکس زیر وزن یک بیماری همه گیر عبور کرد ، در تاریخ 19 دسامبر ، کالوم اسمیت بدون شکست لیورپول را سرگرم می کند. ادی هرن می گوید ، اگر اسمیت در بهار قبل از سال بیاید ، جنگ انگلیس با ساندرز یک فرصت آشکار خواهد بود تابستان سال آینده ، اما آلوارز هدف همه در بخش فوق سنگین وزن است.

ساندرز با تمرکز موری 38 ساله ، 120-109 دو بار و 118-110 در دفاع سوم از عنوان خود گفت: “من فقط 31 سال دارم. در اوج هستم. یک سال بیرون آمدم و احتمالاً به تورهایی نیاز داشتم. برای من بسیار مهم است. در سالن بدنسازی بمان زیرا من جوان ترم “.

هیرن ، مروج وی ، گفت: “این معامله با دارچین انجام شد و وقتی متوقف شد ضربه بزرگی بود. ما نمی توانیم فرصت را از دست بدهیم تا بفهمیم بیلی چقدر خوب است ، اما او هنوز با نخبگان نخبه مخلوط نشده است: [Gennady] Golovkin ، دارچین ، اسمیت.

موری با اشاره به اینکه استعفا خواهد داد ، نشان داد که او دو هفته قبل از مبارزه کمر خود را مصدوم کرده است ، این آسیب دیدگی در مرحله هشتم رخ داد ، اما گفت: “من به بهترین مرد شکست خوردم.” او مطمئناً به افرادی مانند هرال گراهام و کوین میچل ، از جمله بهترین مبارزان بریتانیایی که هرگز عنوان قهرمانی جهان را کسب نکرده اند ، ملحق خواهد شد ، اما بسیار مایل است خصوصاً در برابر سرجیو مارتینز بزرگ آرژانتین در سال 2013.

خواندن مطالب جدید
نمایندگان گزارش دادند که فقر کودکان موجود به طور چشمگیری در معرض همه گیری فقر است

موری همچنین در 11 راند گولوکین به میدان رفت ، با فلیکس استورم به تساوی رسید و تصمیم تقسیم آرتور آبراهام را از دست داد ، همه آنها مبارزان بزرگی هستند. اگرچه ساندرز تقریباً در هر دور تدابیری داشت.

ساندرز گفت: “او یک روباه پیر حیله گر است.” “او از آن عبور کرد و برای او بازی جوانمردانه ای کرد. امیدوارم او کریسمس خوبی داشته باشد. “

هرن به درستی خاطر نشان كرد كه ساندرز پس از نمایش چشمگیر مقابل یكی از بهترین بوكسرهای انگلیس نسبت به خودش سختگیر بود. هیچ ناک اوت وجود نداشت ، اگرچه ساندرز فکر می کرد که او لیاقت آن را دارد وقتی موری به رتبه چهارم رسید. تصمیمی برای لغزش گرفته شد.

اگر به جمعیت اجازه داده شده بود ، در پایان آنها هر دو مبارز را تحسین می کردند ، اما ، همانطور که ساندرز خاطرنشان کرد ، “این مانند یک دعوا در یک قبرستان بود.”

[ad_2]