Wondery ارائه می دهد که این در واقع اتفاق می افتد: نقطه خالی

This Is Actually Happening، پادکستی است که داستان‌های واقعی خارق‌العاده‌ای از رویدادهای تغییر زندگی را برای شما به ارمغان می‌آورد که توسط افرادی که آنها را زندگی کرده‌اند، روایت می‌کنند. اکنون، This Is Actually Happening ارائه می دهد: Point Blank، یک سریال پنج قسمتی که به قتل های فراموش شده رانچو تهاما می پردازد. در نوامبر سال 2017، یک مرد مسلح تنها یک شهر کوچک در شمال کالیفرنیا را ویران کرد و تنها در مدت 25 دقیقه به 8 مکان مختلف حمله کرد. تحت الشعاع تیراندازی در لاس وگاس که چند هفته قبل بر سرفصل های خبرها تسلط داشت، این جامعه کوچک به سرعت از دیدگان محو شد و برای برداشتن قطعات تنها ماند.

این سریال پنج داستان از افراد مرتبط با این حادثه را دنبال می کند، از پدری که مرد مسلح را از مدرسه محلی دور کرد تا خواهر تیرانداز. این‌ها داستان‌های جذابی هستند که مدت‌ها پس از گوش دادن به شما می‌مانند و این سؤال را بررسی می‌کنید که وقتی همه چیز تغییر می‌کند چه اتفاقی می‌افتد؟

هر جا که پادکست های خود را دریافت می کنید، با دنبال کردن This Is Actually Happening به Point Blank گوش دهید: Wondery.fm/TAL_TIAH

سلام اعضای پرایم، می‌توانید بدون آگهی در آمازون موزیک به This Is Actually Happening گوش دهید. همین امروز اپلیکیشن آمازون موزیک را دانلود کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی را در https://art19.com/privacy و اطلاعیه حریم خصوصی کالیفرنیا را در https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info ببینید.