RFU اظهار داشت که در صورت لزوم ممکن است بودجه پرداختهای زوال عقل را از بیمه تأمین کند اتحادیه راگبی

[ad_1]

مقام عالی اتحادیه راگبی انگلیس گفت این ورزش ایمن است و آینده اتحادیه راگبی فوتبال ادعاهای احتمالی جبران خسارت چند میلیون دلاری بازیکنان سابق آسیب دیده مغزی را به خطر نمی اندازد. با این حال ، بیل سوئینی ، مدیر اجرایی RFU ، می گوید اتحادیه از تأثیر بالقوه بر تصویر بازی ترس دارد و ساخت راگبی کاملا بدون ریسک “سفر بدون نتیجه گیری” است.

مانند همه افراد دیگر ، RFU نیز “بسیار ناراحت و ناامید” شد که فهمید استیو تامپسون ، قهرمان جام جهانی 2003 در میان بازیکنانی است که در اوایل دهه 1940 علائم زوال عقل را نشان می دهد. با این حال ، تاکنون Twickenham هنوز منتظر جزئیات دقیق پرونده های قضایی پیشنهادی است و سوینی معتقد است در صورت پرداخت هرگونه هزینه هنگفت در آینده ، سازمان وی بیمه خواهد شد.

سوینی گفت: “من هیچ دلیلی ندارم که باور کنم ما تحت این پوشش قرار نخواهیم گرفت ، اما تا زمانی که ماهیت آنچه در حال ارائه است را نبینیم وارد این بحث مفصل نخواهیم شد.” “در این مرحله ، این فرضیه است ، زیرا ما هنوز نمی دانیم” چیست “چیست.”

با توجه به اینکه در میان کسانی که تاکنون تشخیص داده شده اند ، تامپسون و مایکل لیپمن وجود دارد ، هر دو بازیکن سابق انگلیس که بیشتر فعالیت های باشگاهی خود را در لیگ برتر سپری کرده اند ، RFU به خوبی از عواقب احتمالی مضر آن در صورت تصور راگبی نیز آگاه است. خطرناک. سوئینی گفت: “این ناشایست خواهد بود که بگوییم ما نگران خطر اعتبار نیستیم ، اما قطعاً معتقدیم که می توان آن را مدیریت کرد.”

“ما معتقدیم که همه چیز در حال انجام است – و ادامه خواهد داشت – برای اطمینان از اینکه راگبی یک ورزش ایمن برای کودکان است. ما با احساسات گرمای سفید روبرو هستیم ، که یک داستان انسانی واقعاً سخت است … اما اکثر مردم مزایای شما را از بازی راگبی درک می کنند. آنها هنوز هم احساس می کنند این یک ورزش است که از آن بیشتر از آنچه بیرون می آورند کسب می کنند. “

سوینی همچنین ادعا می کند که فوتبال آمریکا – 765 میلیون دلار غرامت بازیکنان سابق آسیب دیده توسط NFL در سال 2013 امضا شد – و اتحادیه راگبی دو ورزش متفاوت هستند که به دلیل آسیب مغزی نمی توانند به طور تصادفی با یکدیگر ادغام شوند. سوینی گفت: “این بسیار فرضی است ، علم سیاه و سفید نیست.” “هیچ مدرک علمی در مورد ارتباط علی بین ضربه مغزی و KTE وجود ندارد [chronic traumatic encephalopathy]، این یک چیز اثبات شده نیست. بین فوتبال آمریکا و اتحادیه راگبی اختلافاتی وجود دارد.

“اما ما باید ترس مردم را برطرف کنیم ، و من فکر می کنم شما این کار را با یک گفتگوی واقعاً متعادل و مبتنی بر واقعیت پیرامون مسائل انجام می دهید. ما نیاز داریم که بحث واقعاً واقعی باشد و همه جزئیات را بیان کند. پس از آن ، مانند بسیاری از موارد در زندگی ، توازن خطر و پاداش وجود دارد که شما بر اساس آن تصمیم می گیرید.

“اطلاعات ما نشان می دهد که راگبی خطرناک تر از سایر ورزش ها نیست. اما این یک سفر بدون نتیجه گیری است. این یک پروژه با تاریخ شروع و پایان نیست. هرچه بازیکنان قدرت و قدرت بیشتری می گیرند ، ما باید به دنبال راه های سازگاری باشیم. “

تا به امروز ، سوئینی شخصاً با تامپسون صحبت نکرده است – RFU می گوید که او شماره تلفن منسوخ شده ای دارد – اما مدیر راگبی ، کانر اوشیه ، البته تشخیص فاحشه سابق نورتهمپتون را لمس کرده است. “من فکر می کنم این واقعا ناراحت کننده است آنچه اتفاق می افتد … اما بازی که شما بین انگلیس و فرانسه می بینید بازی نیست که فرزند شما قبل از هشت سالگی برای انجام آن می آید. تمام راه به پایان رسیده است. “

در عین حال ، پیامدهای مالی Covid-19 در سال مالی 2020-201 135 میلیون پوند هزینه RFU خواهد داشت ، اما سوینی پیش بینی می کند که “فقط” 30 میلیون پوند ضرر داشته باشد ، که بخشی از آن به دلیل کاهش 165 نقش RFU و پس انداز 30 میلیون پوند است. وی گفت: “مدل تجاری RFU اساساً هنوز سالم است ، اما برای بازپرداخت بدهی چند سال طول می کشد.” سوینی همچنین تأیید کرد که بحث درباره ایجاد تقویم جهانی از نوع جدید “هنوز ادامه دارد”. “

[ad_2]