PM جان درونی خود را به سمت ذوب استعاره واکسن سوق می دهد سیاست

[ad_1]

سپیش از ساعت 17:00 در انگلیس ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. نتایج آزمایشات ، به گفته وی ، بسیار امیدوارکننده بود ، اما هنوز راه زیادی برای استقرار برنامه واکسیناسیون در سراسر کشور وجود دارد. بنابراین مهمتر از هر زمان دیگری عدم موفقیت و ادامه استفاده از ماسک بود. منسجم ، آموزنده و در کمتر از پنج دقیقه بودن باید تقریباً همه آنچه را که باید بدانند به آمریکایی ها گفت.

بوریس جانسون دوست دارد کارها را متفاوت انجام دهد. نزدیک به یک ثانیه بعد از اینکه بایدن سخنرانی خود را به پایان رساند ، نخست وزیر بیرون آمد تا به داونینگ استریت ، که جاناتان ون تام و سرتیپ جو فوسی ، معاون رئیس پزشکی ، همراه با لباس استتار کامل لباس بودند ، نتیجه بدهد. جلب توجه به خود. شاید شکل جدیدی از ضد استتار باشد.

پس از چند معرفی بوریس یکی از سرگردانی های طولانی خود را ادامه داد. او واقعاً حرفی برای گفتن نداشت که در عرض چند دقیقه قابل اتمام نباشد ، اما معتقد است که کنفرانس مطبوعاتی برگزار نشده است مگر اینکه او بهترین قسمت ساعت را هدر دهد.

شاید این هیجان داشتن سربازی در کنار او باشد که در زندگی واقعی ایستاده است ، اما توضیحات جانسون درباره واکسیناسیون جدید در یک سری استعاره ها مستقیماً از فیلم “Stagecoach” منتقل شده است. پیکان ها در لرزه بودند! سواره نظام در حال حرکت بود ، کلاچ در حال غرش بود – احتمالاً در مایکل هاو – بلندتر می شد ، اما هنوز هم دور بود. داشتن نخست وزیری که بتواند چیزی واقعاً مهم را بی اهمیت جلوه دهد بسیار طاقت فرسا می شود ، و نامزد كردن وی تا زمان شروع مجازات سخت است. بسیار برای ارتباط بزرگ است.

بعدی سرپرست مسئول محاکمه های جمعی در لیورپول بود و در همه چیز ناجور به نظر می رسید. وی گفت: “دو هزار نفر از سربازان به این تماس پاسخ دادند” ، طوری كه گویی سربازان گفته اند كه می گویند تا چهار هفته آینده به لیورپول می روند.

سپس یک تکه پلاستیک از جیبش برداشت. وی ادامه داد: “شما می دانید که اسمیر چیست.” “خوب ، این یک جریان جانبی است که در عرض یک ساعت نتیجه می دهد.” و این تمام حرفهای او بود. به نظر نمی رسید که او کاملاً مطمئن باشد که این نوع جریان جانبی واقعاً چگونه است و چگونه کار می کند ، اما بعد فقط دستورات را دنبال می کرد. اگر راهی داشت ، بلیط برگشت قطار از لیورپول به لندن را به مayدی پس انداز می کرد.

این بار نمایش اسلایدی وجود نداشت – بدیهی است 10 پوند شروع به تعجب كرد كه آیا پس از حوادث اخیر مشكلی ایجاد می كنند – بنابراین وان تام برای آزمایش واكسن باقی مانده است. اگرچه او اطلاعات بیشتری نسبت به بوریس نداشت ، اما تنها کاری که می توانست انجام دهد این بود که این واقعیت را هیجان انگیز تکرار کند ، اما ما هنوز نباید خود را فریب دهیم. سعی کنید آن را به عنوان یک پنالتی تصور کنید ، – او گفت ، – قیاس با بوریس – به اندازه ویروس کرونا مسری است. ما گل اول را به ثمر رساندیم ، بنابراین می دانیم که می توان دروازه بان را شکست داد ، اما هنوز فاصله زیادی تا بازی باقی مانده بود. به نظر می رسد هیچ کس به ون تم نگفته است که ضربات پنالتی در انتظار ضربات پنالتی است.

وقتی س questionsالات از رسانه ها آمد ، قضیه تقریباً یکسان بود. سرکارگر سعی کرد خود را تا آنجا که ممکن است غیر قابل توجه باشد – این ادغام بخشی از آموزش SAS او بود – و بنابراین تنها چیزی که می توانست ارائه دهد این بود که او فقط در چهارمین روز اعزام خود بود ، بنابراین تشخیص اینکه آیا اوضاع درست خواهد شد دشوار است. خوب یا بد رفت ون تام به شدت دنبال روش های جدیدی بود که می گوید آزمایشات واکسیناسیون هنوز زود است ، اما سال بعد همه چیز قابل اعتمادتر به نظر می رسید.

سعی کنید تصور کنید که یک شب مرطوب و بادی در یک ایستگاه قطار هستید. “او گفت که تمام تلاش خود را برای هدایت کنترل کننده چربی داخلی خود انجام می دهد. چراغ های قطار را در فاصله دو مایلی می دیدید. سپس قطار به ایستگاه کشیده شد و شما نمی دانستید که آیا در باز می شود. در مرحله بعدی حتی نمی توانید مطمئن باشید که فضای کافی برای همه وجود دارد. انگلستان برای تقریباً یک سوم جمعیت واکسن کافی سفارش داده است ، بنابراین اگر دوزهای بیشتری در اینترنت ظاهر نشود ، بیشتر مردم از این واکسن ها صرف نظر می کنند. آنقدر که فکر می کرد قابل اعتماد به نظر نمی رسید. اما شاید این چیزی است که او به آنها می گوید.

در همین حال ، بوریس از شنیدن فقط یک سوال در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا راحت شد. و این حتی اگر او با رئیس جمهور منتخب صحبت می کرد – نبود ، زیرا بایدن بیش از حد مشغول گرفتن تماس از میکرونزی بود – یا اگر واکنشی نسبت به عنوان مشاور سابق باراک اوباما داشت. دموکراتها تاکنون بوریس را به خاطر اظهارات وی درباره ریشه اوباما تا حدودی کنیا ، که باعث خصومت وی ​​با امپراتوری انگلیس شد ، نبخشیده اند.

جانسون با جلوگیری از پیشنهاد تماس دونالد ترامپ برای ترغیب وی به انداختن حوله ، گفت: “من به رئیس جمهور منتخب تبریک می گویم.” در گذشته ، ایالات متحده و انگلیس روابط نزدیک داشته اند و بدون شک در آینده نیز چنین خواهند کرد. او در مورد Brexit حرفی برای گفتن نداشت. در عوض ، او تصمیم گرفت تا چالش های کلی تغییرات آب و هوایی Cop27 را برجسته کند. یا Cop26 همانطور که همه دنیا می دانند.

[ad_2]