Palberta: بررسی Palberta5000 – از دست دادن مزیت؟ | ایندی

پالبرت ناراحت است. در بهترین حالت ، این سه نفره نیویورکی استخوان های پانک فانک و پست پانک را کنده ، آنها را به هم متصل می کند و یک خط انتقال برق برای خنده ها هدایت می کند. دقیقاً مانند اغلب آنها مانند خرده های مستقل هیپستر منسوخ به نظر می رسند. آلبوم جدید آنها لیلی ، آنی و نینا را با تولید سریعتر از آنچه که قبلاً عادت داشتند ، به حرفه ای تبدیل می کند ، اگرچه آنها قدرت زیادی برای نوشتن آهنگ برای پشت سر گذاشتن کامل ندارند.

این امر منجر به چالش های آشنایی برای هر زیرزمین می شود که می خواهد از پله ها بالا برود و جذابیت خود را گسترش دهد. یک لقمه قمار خوشمزه ، مثلاً پوشش یک دقیقه ای یک ساعته پنهان “Awkward Stayin ‘Alive” توسط “Bee Gees” با بسیاری از آهنگ های بدون دندان مبادله می شود ، نه جالب و نه به اندازه کافی تجاری که بتواند طرفداران هاردکور را راضی کند یا مخاطب جدیدی پیدا کند.

جادوی Mayfly همچنان ادامه دارد ، خصوصاً در آزار و شفافیت روش راهی که شما انجام می دهید ، با تکرار هیپنوتیزم Big Bad Want یا فروشگاه گوشه ای مورد علاقه ، هارمونی های آسمانی به شدت تهدیدکننده و ناخوشایند تبدیل می شوند. سپس “All over My Face” ، بسیار بد بو و سرخوش و بی روح ، ترکیبی از تلویزیون ، پیاده رو و ESG به یک لغزندگی ملایم.