Jacinda Ardern: نیوزیلند و استرالیا برای شروع حباب های سفر در اوایل سال 2021 | نیوزلند

[ad_1]

جاکیندا آردرن ، نخست وزیر گفت ، کابینه نیوزلند موافقت کرده است که یک حباب بدون قرنطینه با استرالیا در سه ماهه اول سال 2021 ایجاد کند.

آردرن پس از ملاقات با وزرا در روز دوشنبه ، گفت: پرتاب به تصویب دولت استرالیا و چگونگی ثابت نگه داشتن وضعیت Covid-19 در هر کشور بستگی دارد ، که باید آماده شود.

آردرن گفت: “ما قصد داریم تاریخی را در سال جدید نامگذاری کنیم که بقیه جزئیات مسدود شود.”

“نیوزیلند در حال حاضر کمترین میزان مرگ و میر از Covid-19 و کمترین تعداد موارد فعال در کشورهای OECD را دارد.”

وی گفت: تعدادی از مسائل باید مورد بررسی قرار گیرد ، از جمله چگونگی جدایی مسافران از “مناطق امن” و کسانی که تحت تأثیر Covid-19 قرار دارند و همچنین اگر احیا در کیوی وجود داشته باشد نیوزلند چگونه با “سیل” بازگشت کیوی مقابله خواهد کرد. استرالیا.

نیوزیلندی ها از قبل مجاز به مسافرت بدون انزوا به بیشتر استرالیا هستند ، اگرچه پس از بازگشت باید دو هفته در قرنطینه شوند. ورود استرالیایی ها به نیوزیلند ممنوع است.

این اعلامیه چند روز پس از آن صورت گرفت كه آردرن گفت نیوزلند در اوایل سال 2021 حبابی را برای سفر به جزایر كوك ایجاد خواهد كرد. روز دوشنبه ، او گفت که حباب به حباب استرالیا پرتاب خواهد شد.

کریس هیپکینز ، وزیر پاسخ Covid-19 ، گفت که قصد دارد روز سه شنبه از فرودگاه اوکلند بازدید کند تا هماهنگی های احتمالی را ببیند ، و اضافه کرد که شرکتهای هواپیمایی برای تأمین ترافیک اضافی برای آموزش کارکنان به زمان نیاز دارند.

[ad_2]