F1 فصل 23 تمدید شده را با جایزه بزرگ انگلیس در 18 جولای تأیید می کند | فرمول 1

[ad_1]

طولانی ترین فصل فرمول 1 توسط شورای جهانی موتوراسپرت FIA برای سال 2021 تأیید شده است. تقویم متشکل از 23 مسابقه بلندپروازترین مورد برای آزمایش این ورزش است و قرار است از 21 مارس در ملبورن تا 5 دسامبر در ابوظبی برگزار شود و جایزه بزرگ انگلیس در 18 ژوئیه در سیلورستون برگزار شود.

F1 تقویم جدیدی را در اوایل ماه نوامبر پیشنهاد کرد و اکنون FIA آن را تصویب کرده است. طولانی ترین فصل قبلی 21 مسابقه بود ، اما امسال او فقط 17 مسابقه را به دلیل ویروس کرونا سپری کرد و می خواهد دوباره گسترش یابد ، نه فقط به دلیل درآمد اصلی مسابقه.

همانطور که قبلاً توسط F1 بیان شده بود ، هیچ مسابقه ای در ویتنام برگزار نمی شود و مکان هنوز هم باید پر شود. انتظار می رود Portimon در پرتغال که امسال برای اولین بار میزبان GP بود ، جایگزین احتمالی ماشین بازی در تاریخ 25 آوریل باشد ، تصمیمی که مورد استقبال رانندگان و طرفداران قرار خواهد گرفت. اعلام این جلسه نهایی در تقویم در سال جدید اعلام می شود.

گرندپری برزیل ، که هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده است ، همچنین قرارداد 5 ساله با F1 را برای برگزاری مسابقه در اینترلاگاس در سائو پائولو تایید کرد. مالک اسپانیا در تاریخ 9 مه هنوز مشروط به قرارداد است ، اما مشخص است که به زودی منعقد می شود.

یک راهنمای کوتاه

برنامه مسابقات F1 برای سال 2021

نشان دادن

21 مارس – جایزه بزرگ استرالیا
28 مارس – بحرین
11 آوریل – چین
25 آوریل – TBC
9 مه – VP اسپانیایی
23 مه – GP موناکو
6 ژوئن – آذربایجان
13 ژوئن – معاون اصلی کانادا
27 ژوئن – جایزه بزرگ فرانسه
4 جولای – معاون اصلی اتریش
18 ژوئیه – EP EP انگلیس
1 آگوست – مجارستان
29 آگوست – جایزه بزرگ بلژیک
5 سپتامبر – پزشک عمومی هلند
12 سپتامبر – جایزه بزرگ ایتالیا
26 سپتامبر – نیروهای مسلح روسیه
3 اکتبر – پزشک عمومی سنگاپور
10 اکتبر – معاون اصلی ژاپن
24 اکتبر – ارتش آمریکا
31 اکتبر – معاون اصلی مکزیک
14 نوامبر – جایزه بزرگ برزیل
28 نوامبر – پزشک عمومی عربستان سعودی
5 دسامبر – GP ابوظبی

خواندن مطالب جدید
پیوستن به اولین تیم راگبی همجنسگرایان در جهان زندگی من را تغییر داد. بنابراین من در مورد آن فیلم ساختم فیلم

گرندپری انگلیس برای جلوگیری از درگیری با فینال انفرادی مردان ویمبلدون و فینال مسابقات قهرمانی اروپا در ومبلی که قرار است 11 ژوئیه برگزار شود ، در تاریخ 18 جولای برگزار می شود. با این حال ، نمایشگاه EP کانادا در همان آخر هفته لمانز برگزار می شود ، 24 ساعت – 13 ژوئن – در حال برنامه ریزی درگیری است که هر دو طرف سعی کرده اند از آن جلوگیری کنند.

طبق برنامه ، تقویم در هلند Zandvoort است. این مسابقه آخرین بار در سال 1985 برگزار شد و قرار بود امسال قبل از لغو مسابقه انجام شود. برنامه ریزی شده برای 5 سپتامبر است. مسابقه در جده در عربستان سعودی نیز علیرغم محکومیت سازمان های حقوق بشری که رژیم را متهم به استفاده از F1 برای ورزش کردن نام و اعتبار خود کرده اند ، در حال انجام است.

[ad_2]