F1 فصل 23 تمدید شده را با جایزه بزرگ انگلیس در 18 جولای تأیید می کند | فرمول 1

[ad_1]

طولانی ترین فصل فرمول 1 توسط شورای جهانی موتوراسپرت FIA برای سال 2021 تأیید شده است. تقویم متشکل از 23 مسابقه بلندپروازترین مورد برای آزمایش این ورزش است و قرار است از 21 مارس در ملبورن تا 5 دسامبر در ابوظبی برگزار شود و جایزه بزرگ انگلیس در 18 ژوئیه در سیلورستون برگزار شود.

F1 تقویم جدیدی را در اوایل ماه نوامبر پیشنهاد کرد و اکنون FIA آن را تصویب کرده است. طولانی ترین فصل قبلی 21 مسابقه بود ، اما امسال او فقط 17 مسابقه را به دلیل ویروس کرونا سپری کرد و می خواهد دوباره گسترش یابد ، نه فقط به دلیل درآمد اصلی مسابقه.

همانطور که قبلاً توسط F1 بیان شده بود ، هیچ مسابقه ای در ویتنام برگزار نمی شود و مکان هنوز هم باید پر شود. انتظار می رود Portimon در پرتغال که امسال برای اولین بار میزبان GP بود ، جایگزین احتمالی ماشین بازی در تاریخ 25 آوریل باشد ، تصمیمی که مورد استقبال رانندگان و طرفداران قرار خواهد گرفت. اعلام این جلسه نهایی در تقویم در سال جدید اعلام می شود.

گرندپری برزیل ، که هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده است ، همچنین قرارداد 5 ساله با F1 را برای برگزاری مسابقه در اینترلاگاس در سائو پائولو تایید کرد. مالک اسپانیا در تاریخ 9 مه هنوز مشروط به قرارداد است ، اما مشخص است که به زودی منعقد می شود.

یک راهنمای کوتاه

برنامه مسابقات F1 برای سال 2021

نشان دادن

21 مارس – جایزه بزرگ استرالیا
28 مارس – بحرین
11 آوریل – چین
25 آوریل – TBC
9 مه – VP اسپانیایی
23 مه – GP موناکو
6 ژوئن – آذربایجان
13 ژوئن – معاون اصلی کانادا
27 ژوئن – جایزه بزرگ فرانسه
4 جولای – معاون اصلی اتریش
18 ژوئیه – EP EP انگلیس
1 آگوست – مجارستان
29 آگوست – جایزه بزرگ بلژیک
5 سپتامبر – پزشک عمومی هلند
12 سپتامبر – جایزه بزرگ ایتالیا
26 سپتامبر – نیروهای مسلح روسیه
3 اکتبر – پزشک عمومی سنگاپور
10 اکتبر – معاون اصلی ژاپن
24 اکتبر – ارتش آمریکا
31 اکتبر – معاون اصلی مکزیک
14 نوامبر – جایزه بزرگ برزیل
28 نوامبر – پزشک عمومی عربستان سعودی
5 دسامبر – GP ابوظبی

گرندپری انگلیس برای جلوگیری از درگیری با فینال انفرادی مردان ویمبلدون و فینال مسابقات قهرمانی اروپا در ومبلی که قرار است 11 ژوئیه برگزار شود ، در تاریخ 18 جولای برگزار می شود. با این حال ، نمایشگاه EP کانادا در همان آخر هفته لمانز برگزار می شود ، 24 ساعت – 13 ژوئن – در حال برنامه ریزی درگیری است که هر دو طرف سعی کرده اند از آن جلوگیری کنند.

طبق برنامه ، تقویم در هلند Zandvoort است. این مسابقه آخرین بار در سال 1985 برگزار شد و قرار بود امسال قبل از لغو مسابقه انجام شود. برنامه ریزی شده برای 5 سپتامبر است. مسابقه در جده در عربستان سعودی نیز علیرغم محکومیت سازمان های حقوق بشری که رژیم را متهم به استفاده از F1 برای ورزش کردن نام و اعتبار خود کرده اند ، در حال انجام است.

[ad_2]