EasyJet برای نگهداری کمد هزینه می کند آسان جت

[ad_1]

EasyJet اعلام کرده است که هزینه های کمتری را برای مسافران برای ذخیره چمدان در کمد شروع می کند.

شرکت هواپیمایی بودجه ای مستقر در لوتون گفت که از 10 فوریه سال آینده ، مسافرانی که با کرایه های منظم سفر می کنند ، در صورت قرار گرفتن در زیر صندلی مقابل خود ، فقط به یک کیسه کوچک در هواپیما محدود می شوند.

اگرچه این اقدام انتقاداتی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت ، اما این شرکت هواپیمایی گفت که این هدف به منظور بهره مندی از مسافران به منظور “بهبود سوارکاری و زمان شناسی” طراحی شده است.

در حال حاضر ، مشتریان عادی می توانند با اندازه کابین تا 56x45x25cm پرواز کنند – سیاستی که به شما امکان می دهد چمدان های کوچک را در کمدهای سر قرار دهید.

طبق این قانون جدید ، مسافرانی که می خواهند با کیسه بزرگ اضافی به عنوان چمدان سفر کنند باید هزینه اضافی بپردازند که به آنها امکان انتخاب صندلی یا جلوی هواپیما یا فضای پا اضافی را بدهد. EasyJet گفت که از 7.99 پوند در دسترس خواهد بود اما از هر طرف تا 24 پوند در دسترس خواهد بود.

کسانی که هزینه بالاتری برای هواپیمای “انعطاف پذیر” پرداخت می کنند یا در سیستم پرواز مکرر شرکت مخابراتی شرکت می کنند ، مجاز به حمل یک چمدان کوچک و بزرگ به فضای داخل هواپیما هستند.

رابرت کری ، مدیرعامل و مشتری EasyJet اظهار داشت: وقت شناسي براي مشتريان ما مهم است و ما مي دانيم كه اگر آنها به دليل محدوديت فضاي برد در كيسه هاي نگهدارنده دروازه داشته باشند ، مي تواند منجر به تاخير در پرواز شود و آنها را نيز نااميد كند. .

“سیاست جدید ما فرود و وقت شناسی را برای همه بهبود می بخشد و به مشتری های ما اطمینان خاطر را می دهد که در کشتی هستند.”

Ryanair همچنین مسافران را به یک چمدان کوچک و بدون هزینه اضافی محدود می کند. ارزان ترین کرایه های هواپیمایی بریتیش ایرویز شامل یک چمدان بزرگ و یک چمدان کوچک است. مسافرانی که در ویز رزرو می کنند اگر می خواهند کوله بزرگتری را تحویل بگیرند باید هزینه “اولویت” را پرداخت کنند.

به مشتریان EasyJet با رزرو سفر موجود از 10 فوریه ، که نمی خواهند یکی از خدمات اضافی را خریداری کنند ، امکان ثبت نام در یک سالن بزرگتر به صورت رایگان فراهم می شود. اما این سیاست جدید می تواند به جیب مسافرانی که بعد از آن تاریخ پروازهای خود را رزرو کرده اند ، وارد شود.

بخش حمل و نقل هوایی از بحران ویروس کرونا خسته شده است. اگرچه رزروها و تبلیغات با اخبار مثبت در مورد واکسن ها افزایش یافت ، اما easyJet برای کل سال 1.3 میلیارد پوند کاهش یافت.

یوهان لوندگرن ، مدیرعامل EasyJet ، گفت این شرکت هواپیمایی 80٪ برنامه زمستانی برنامه ریزی شده خود را در میان محدودیت های سفر اعمال شده توسط دولت انگلیس و سایر کشورها در ماه نوامبر کاهش داده است.

EasyJet تاکنون از این همه گیری جان سالم به در برده است و از آوریل 3.1 میلیارد پوند پول نقد جمع کرده است ، مانند فروش و اجاره هواپیما و همچنین تأخیر در تحویل هواپیماهای جدید. همچنین تعداد کارمندان را به 30٪ کاهش می دهد و در نتیجه 4500 اخراج کار می کند.

[ad_2]