BuzzFeed با خرید HuffPost به مبلغ ناشناخته موافقت می کند رسانه ها

[ad_1]

این شرکت روز پنجشنبه گفت ، BuzzFeed با خرید HuffPost به مبلغ ناشناخته موافقت کرده است و در آخرین نمونه ادغام در بخش ، دو بازیکن بزرگ رسانه های دیجیتال را گرد هم آورده است.

این خرید بخشی از یک معامله بزرگ بین Verizon Media ، صاحب HuffPost و Buzzfeed با صنعت رسانه غول ارتباط از راه دور است که سهامدار اقلیت BuzzFeed را می گیرد.

مارک شافز ، مدیر مسئول BuzzFeed News ، در نامه ای با اعلام خبر گفت: “این یک رای اعتماد واقعی پس از سالها آشفتگی در صنعت ما و چندین داستان موفقیت است.”

این خبر پس از آن صورت می گیرد که هر دو شرکت پس از سالها رشد خارق العاده اما کاهش درآمد تبلیغات آنلاین ، کاهش چشمگیری داشته اند. این مشارکت به دنبال سایر معاملات آنلاین است. Vox Media در سپتامبر گذشته نیویورک مدیا را خریداری کرد و Vice Media در ماه بعد Refinery29 را خریداری کرد.

این معامله نشان دهنده بازگشت جونا پرتی است که از بنیانگذاران آن زمان هافینگتون پست به همراه آریانا هافینگتون بود که بعداً بنیانگذار و مدیرعامل BuzzFeed شد. او شرکت ترکیبی را مدیریت خواهد کرد.

“من خاطرات واضحی از چگونگی تبدیل هاف پست به یک خبر مهم در سالهای اولیه دارم ، اما BuzzFeed این خرید را انجام می دهد زیرا ما به آینده هاف پست و پتانسیل مورد نیاز برای تعریف فضای رسانه ای برای سالهای آینده اعتقاد داریم.” در بیانیه پرتی آمده است. “با افزودن HuffPost به شبکه رسانه ای ما ، کاربران بیشتری خواهند بود که محتوای ما را بسیار بیشتر از سایر دوستان خود صرف می کنند.”

روزگاری ، این دو شرکت به عنوان “تخریب گر” از چشم انداز سنتی در رسانه ها دیده می شدند ، اما فیس بوک و گوگل سهم فزاینده ای از تبلیغات آنلاین را به خود اختصاص دادند و آنها نیز درگیر شدند.

Verizon HuffPost را به عنوان بخشی از خرید AOL ، مالک سابق ، با قیمت 4.4 میلیارد دلار در سال 2015 خریداری کرد. اما شرکت ارتباطات از راه دور با این خرید دست و پنجه نرم کرده و از سال گذشته به دنبال خریدار برای هاف پست است.

در ماه مه ، BuzzFeed فعالیت های خبری خود را در انگلستان و استرالیا دنبال کرد و در واقع اهداف جهانی جاه طلبی دیجیتال را رقم زد.

گورو گوراپان ، مدیر عامل شرکت Verizon Media ، گفت: “استراتژی Verizon Media طی دو سال گذشته برای تمرکز بر نیروهای اصلی – تبلیغات ، تجارت ، محتوا و امضا متحول شده است.” “همکاری با BuzzFeed نقشه راه ما را تکمیل می کند و تحول و رشد ما را نیز تسریع می کند.”

[ad_2]