Brexit: اورسولا فون در لاین می گوید “مسیر دستیابی به توافق” بین انگلیس و اتحادیه اروپا اکنون وجود دارد – زنده | سیاست

[ad_1]

صبح بخیر. اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا امروز در پارلمان اروپا سخنرانی کرد ، و او چشم انداز توافق بین انگلیس و اتحادیه اروپا در مورد معامله تجاری را ستود. به گفته وی ، “راهی برای توافق” وجود دارد. او به آنها گفت:


در حال حاضر نمی توانم به شما بگویم که آیا قراردادی منعقد خواهد شد یا خیر ، اما می توانم به شما بگویم که اکنون راهی برای توافق وجود دارد. مسیر ممکن است بسیار باریک باشد ، اما آنجا وجود دارد و بنابراین مسئولیت ماست که ادامه تلاش دهیم.

خبر خوب این است که ما در اکثر موضوعات راهی برای پیشرفت پیدا کرده ایم ، اما اکنون وقتی اینقدر به هم نزدیک هستیم و در عین حال فاصله زیادی داریم ، این اتفاق می افتد ، زیرا دو مسئله هنوز حل نشده اند ، شما آنها را می شناسید: یک زمین بازی برابر و ماهیگیری.

به زودی من بیشتر از صحبت های او توضیح خواهم داد. مستقل جان استون نقل قول های کامل را در توییتر ارسال کرد.

جان استون
(joncstone)

فون در لاین درباره پیشرفت مذاکرات Brexit به طور کامل اظهار نظر می کند: pic.twitter.com/BZtpx7OXvK


16 دسامبر 2020

در اینجا دستور کار است.

9.30: ONS باید اطلاعات مربوط به شیوع covid طولانی را منتشر کند.

صبح: مایکل گوو ، وزیر کابینه ، گفتگو با رهبر دولت های منتقل شده درباره قوانین کریسمس را از سر می گیرد.

12:00: بوریس جانسون در PMQ با سر سیروس استارمر روبرو می شود.

12.15: دکتر اندرو گودال ، مدیر اجرایی NHS ولز و جودیت پاژه ، مدیر اجرایی شورای بهداشت دانشگاه Aneurin Bevan ، جلسه خلاصه ای از دولت ولز در مورد ویروس کرونا را برگزار کردند.

12.15: نیکولا استورجن جلسه دیگری از دولت اسکاتلند را درباره مسائل ویروس کرونا برگزار می کند.

امروز وزرا نیز در حال دیدار هستند تا ترتیبات توافق شده برای انگلیس را بررسی کنند. هرگونه تغییر ممکن است به ما اطلاع داده شود ، اگرچه این ممکن است تا فردا به تأخیر بیفتد.

با زنده ماندن وبلاگ ویروس کرونا در انگلیس ، سیاست زنده اکنون دو برابر شده است و با توجه به اینکه چگونه بحران کووید همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد ، برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت. اما ما همچنین داستان های سیاسی غیر مربوط به کوید ، مانند Brexit را پوشش خواهیم داد ، و اگر مهم تر یا جالب تر به نظر برسند ، یک مزیت خواهند داشت.

در اینجا وبلاگ جهانی ما در مورد ویروس کرونا وجود دارد.

سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را دنبال کنم ، اما خواندن همه چیز غیرممکن است. اگر س directال مستقیمی دارید ، “Andrew” را در جایی از آن وارد کنید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. سعی می کنم به س questionsالاتی پاسخ دهم ، و اگر مورد علاقه عمومی باشد ، یک س questionال و جواب بالای خط (ATL) ارسال می کنم ، اگرچه نمی توانم قول دهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید به سرعت توجه من را جلب کنید ، بهتر است از Twitter استفاده کنید. من ادامه میدهم AndrewSparrow.[ad_2]