Breeders Cup 2020: روز اول زنده است! | ورزش ها

[ad_1]

به پوشش وبلاگ زنده گاردین خوش آمدید 37ج جام پرورش دهندگان y کینلند این آخر هفته ، که یک انحراف ورزشی از آن مسابقه دیگر در ایالات متحده است که طی چند روز گذشته (هفته ها و ماه ها) در مراحل جلو و مرکز قرار دارد. این یکی اکنون مراحل پایانی خود را سپری می کند ، وقتی سوار آبی رنگ تمیز است و 1.03 طول دارد و حریف وی با رنگ قرمز که به نظر می رسد قادر به تحمل یک و نیم و نیم اضافه وزن است ، برخی را لعنت می کند. تداخل کشیده ، که به نظر می رسد هیچ کس متوجه نشده است و تهدید به اعتراض می کند.

در همین حال ، در لکسینگتون ، کنتاکی ، 14 مسابقه وجود دارد که هنوز هم بسیار مورد نیاز است ، از جمله هفت مسابقه کینلند علفزاري كه متقاضيان اصطبل هاي اروپايي را به خود جلب مي كرد.

البته ، در نتیجه روند همه گیر ویروس کرونا ، تفاوتهای مهمی با روند معمول وقایع وجود دارد: عدم تماشاگر در سکوها ، آزمایش کووید برای همه جوکی های رقیب – که مجبور کریستف Sumion خارج از جلسه و در انزوا پس از دو لحظه مثبت – و فاصله شدید اجتماعی در هر نقطه از مسیر ، از جمله سخنرانی ها.

غیبت غیر منتظره Sumion یعنی کالین خویشاوند، که برای دومین بار از زمان قهرمانی در ایرلند برای بار دوم به عنوان قهرمان ایرلند باز می گردد ، مسئولیت Dermot Weld را بر عهده خواهد گرفت تارناوا، یکی از موارد مورد علاقه برای چمن فردا شب است.

با این حال ، امروز بچه های دو ساله هستند – این چیزی است که نامیده می شود جمعه ستارگان آینده، سرانجام – و این اقدام در 7.30 زمانی آغاز می شود که وسلی وارد طلا رفیق – آشنا به هواداران اروپایی ، به عنوان یک تنگ ، که مقام دوم را بدست آورد هواپیمای لیر (که بعداً بر روی کودک نوجوان می دوید) در نورفولک در Royal Ascot – برای پنج و نیم مرحله مورد علاقه گرم Juvenile Turf Sprint خواهد بود. هالی دویل این فرصت را دارد که به اولین برنده اخیر خود در گروه 1 در کلاس ، درجه یک را اضافه کند قدرتمند گورها ، در حالی که نایجل زینکلر Ubettabelieveit ، آخرین بار برنده “کودکان پرواز” در “دونکستر” با امتیاز 40-1 نیز با آیدان اوبراین در زمین است لیپیزانر

در روز افتتاحیه سال گذشته ، اروپا یک صندلی خالی را بیرون کشید و هیچ چیز آسان نخواهد بود ، اگرچه چهار نفر از پنج نفر برتر در این کشور قرار دارند عزیزم برای خردسالان ، و هفت نفر از 14 دونده بازدید کننده هستند ، از جمله میدان جنگ ، مورد علاقه فعلی مورد علاقه 2000 گینه در سال آینده.

زمینه برای چمن مادیان نوجوان شامل می شود ودناداتا (جسیکا هرینگتون) ، نازونا (راجر واریان) ، خانم آمولت (کن کندن) و مادر زمین (Aidan O’Brien) ، دومی مادیانی بود که آخرین بار در مایلز در نیومارکت در مکان سوم دیده شد ، وقتی پارچه پارچه ای و پارچه ای وی نشان داد که او واقعاً همراه ثابت او ، Snowfall است. و نام آشنای دیگری از اصطبل وسلی وارد وجود دارد کامپانل، که در ماه ژوئن یک میدان را در Queen Mary’s در Royal Ascot پاکسازی کرد.

امسال خبرنگار شما در سمت اشتباه حوضچه گیر کرده است ، اما من تمام تلاش خود را می کنم تا فرم ویدیو ، شرط بندی ، نتایج و عکس العمل را به سرعت هر کس آنلاین (اگر سریعتر نباشد) ارسال کنم. برای جام پرورش دهندگان 2020 سوخت گیری کنید!

[ad_2]