موسیقی در سطح A: هیئت امتحان می گوید پرتاب فقط یک آهنگساز سیاه پوست اشتباه بود | سطح

کمیسیون امتحان تأیید کرد که پرتاب کردن کار هنرمند جاز انگلیسی کورتنی پاین از دوره موسیقی در سطح A بدون ترک دوره های آهنگسازان سیاه پوست در برنامه اشتباه بود.

در این ماه ، گاردین گزارش داد که ادکسل با حفظ آلبوم های کیت بوش و بیتلز ، آهنگ های Pine را از گروه موسیقی جاز و موسیقی محبوب خود برای سطح A قطع کرد.

هیئت مدیره ، متعلق به انتشارات آموزش پیرسون ، از تصمیم خود به عنوان بخشی از دوره ضروری کاهش وزن برای راحت تر کردن آن برای دانشجویان در هنگام شیوع بیماری ، دفاع کرد. اما ادکسل اکنون می گوید که یک جلسه مشاوره سریع برگزار می کند و دوره را برای گروه بعدی دانشجویان سطح A بررسی می کند.

“اولین چیزی که باید بگویم یک تصمیم اشتباه است. ما به عنوان یک شرکت آموزش دهنده و یک ارائه دهنده صلاحیت ، کاملاً موافقیم که دانشجویان باید موسیقی آهنگسازان از فرهنگ ها و زمینه های مختلف را مطالعه کنند. ما به بالاترین استانداردها پایبند هستیم و در این زمینه نیز شکست خورده ایم. “

“برای اصلاح این ، ما با اساتید ، دانشجویان و طیف وسیعی از سهامداران همکاری خواهیم کرد تا یک بررسی بیشتر از مجموعه آثار و ممیزی های گسترده تر انجام دهیم. این به موقع برای دانش آموزانی که تحصیلات موسیقی سطح A خود را در سپتامبر 2021 شروع می کنند ، تکمیل می شود. “

از دیگر مجریان این برنامه می توان به گروه کوبایی La Familia Valera Miranda و آهنگساز بریتانیایی Rachel Portman اشاره کرد ، اولین زنی که اسکار بهترین موسیقی متن اصلی را برای کاهش تعداد آهنگ های مورد مطالعه از 18 به 12 دریافت کرده است.

خواندن مطالب جدید
دونالد ترامپ بیانیه ویدئویی منتشر کرده است که در آن ادعاهای بی اساس تکرار تقلب در آرا | اخبار ایالات متحده

علاوه بر حذف پین از لیست آهنگسازان ، همچنین موسیقی جاز را از آثار مورد مطالعه تغییر داد و بخش را به موسیقی محبوب تغییر نام داد.

آکادمی ایورز ، یک انجمن حرفه ای از آهنگسازان و ترانه سرایان انگلیسی ، تصمیم اولیه ادکسل را “وحشتناک” توصیف کرد.

“من از اظهارات ادکسل استقبال می کنم ، اما نیازی نبود که اینجا باشیم. بازیابی جاز و کورتنی پاین باید فوری باشد. “، رابرت میچل ، پیانیست و آهنگساز ، رئیس گروه کاری آکادمی آکادمی گفت.

“ما واقعاً می خواهیم به گسترش برنامه موسیقی سطح A برای Edexcel کمک کنیم. سایر هیئت های امتحان که به فکر کاهش یا تغییر برنامه خود هستند نیز همین است. اکنون زمان یک برنامه درسی فراگیر ، جسورانه و خلاقانه است که باعث الهام بخش ، آموزش و گسترش ذهن جوان در جهانی رو به انقباض شود. “