اخبار مربوط به ویروس کرونا به صورت زنده: چهار منطقه ایتالیا وارد محاصره جزئی شدند فرانسه گزارش کرده بیش از 40،000 مورد جدید | اخبار جهان

[ad_1]

چهار دولت ایتالیا از روز جمعه که دولت سعی در کنترل مجدد بیماری همه گیر ویروس کرونا دارد ، تا حدی مسدود خواهد شد.

جوزپه کنتهدولت روسیه در تلاش است تا از توقف کامل ملی جلوگیری کند و در عوض یک سیستم سه لایه ارائه کرده است که 20 منطقه کشور را بر اساس سطح خطر تقسیم می کند.

مناطق شمالی لومباردی، پیمونت و دره آئوستا، با هم کالابریا در جنوب در “منطقه قرمز” واقع شده است ، این بدان معناست که مردم فقط برای کار ، بهداشت یا موارد اضطراری می توانند خانه خود را ترک کنند و بارها ، رستوران ها و مغازه هایی که به جز آرایشگاه نیازهای اساسی دیگری ندارند نیز تعطیل می شوند. مسافرت به مناطق خود و یا از آنجا ممنوع خواهد بود.

У پولیا و سیسیلدر منطقه نارنجی واقع شده است ، بارها و رستوران ها بسته خواهند شد و مردم می توانند آزادانه در شهرهای خود حرکت کنند اما آنها را ترک نکنند. بقیه کشور در منطقه زرد قرار خواهد گرفت ، به این معنی که محدودیت دیگری به غیر از محدودیت هایی که قبلاً در سطح کشور معرفی شده است ، وجود ندارد ، مانند تعطیلی بارها و رستوران ها در ساعت 6 عصر و تعطیلی کامل سینما ، تئاتر و سالن های ورزشی. از ساعت 22:00 تا 17:00 ممنوعیت رفت و آمد در تمام مناطق برقرار است.

برخلاف بهار ، کارخانه ها در سراسر کشور فعالیت خواهند کرد.

محدودیت های منطقه ای با میزان انتقال Covid-19 ، تعداد عفونت ها و افراد با علائم و وجود تخت های بیمارستانی تعیین می شود.

خواندن مطالب جدید
دادگاه مارگارت در روز استرالیا مورد احترام قرار خواهد گرفت که واکنش شدیدی را در پی داشت ورزش ها

این اقدامات تا 3 دسامبر ادامه خواهد داشت.

کونته گفت: “ویروس در اینجا ، مانند کل اروپا ، به سرعت و به شدت مورد هدف قرار می گیرد.”


موارد هفته گذشته دو برابر مورد قبلی بود ، نرخ انتقال به 1.7 در سراسر کشور افزایش یافت و در برخی مناطق این میزان بالاتر است. کاهش سرعت منحنی چاره ای ندارد ، ما به این محدودیت ها احتیاج داریم … من ناراحتی ها و ناامیدی ها را درک می کنم ، اما باید سخت محکم نگه داریم.

کنته گفت که اگر اقدامات جدیدی انجام نشود ، ظرف 15 هفته در 15 منطقه از 20 منطقه ایتالیا ، احتمال مراقبت های ویژه در معرض خطر است.

روز چهارشنبه ، 30550 مورد جدید ویروس کرونا و 352 مورد مرگ در ایتالیا ثبت شد.

تعداد افرادی که در سراسر کشور در بیمارستان بستری شده اند روز چهارشنبه 22 هزار و 116 نفر بوده است که از این تعداد 2 هزار و 292 نفر تحت مراقبت های ویژه قرار دارند – بیش از دو برابر 24 اکتبر.

پزشکان خواستار محدودیت های شدیدتر شدند زیرا بیمارستان ها بیش از حد شلوغ شده و کارکنان بیمار شدند – 14000 کارگر بهداشت بین سپتامبر و اکتبر به ویروس کرونا آلوده شدند و 184 پزشک از زمان ابتلا به بیماری همه گیر درگذشتند.

مناطق تحت تأثیر از نظر حجم کار روزانه ، لومباردی است که در روز چهارشنبه 7758 مورد را ثبت کرده است ، این شرکت هنوز در منطقه زرد است و پیدمونت.

[ad_2]